poniedziałek, 18 listopada 2013

Pow Pow Pillow


      Poniedziałek. Nowy tydzień, w moim nowym życiu. Mam dużo planów i bardzo dużo postanowień.Rozpoczynam dziś dietę. Dokładnie opracowałam jadłospis (na razie z tygodniowym wyprzedzeniem). Jeszcze dziś w wolnej chwili dopracuje zestaw ćwiczeń i aktywności fizycznych. Może w przyszłości zacznę zdradzać jakieś szczegóły, teraz najważniejsze żeby to ruszyć i przede wszystkim żeby się stosować do diety.Muszę już pełna parą ruszyć z produkcją Kartek Bożonarodzeniowych, bo Święta tuż tuż.  Zrezygnowałam z pracy, nie mogłam już dłużej pracować w takim trybie... nie będę się rozpisywać, było wiele pozytywów, ale zdominowały je wiele aspektów, na które nie mogłam się zgodzić. Szukam pracy. Oby chociaż moje prace rękodzielnicze sie sprzedawały, to może uzbieram trochę na Święta
.
Czeka mnie dziś ciężki dzień, mam sporo trudnych spraw, trochę "biegania i załatwiania na mieście", trochę pracy umysłowej i może wieczorem uda mi się wyżyć kreatywnie. 


A co w temacie? Pow Pow Pillow. Poduszki i poduszeczki :-). 
Jesień. Jest coraz zimniej. Wszystko co jest milutkie i cieplutkie, jest jak najbardziej wskazane. Załączam kilka Pinterestowych inspiracji, na przytulne wełniane dodatki. 

źródło Pinterest

2 komentarze:

Dziękuję.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...