Pokazywanie postów oznaczonych etykietą STUDIO ARTCRAFT. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą STUDIO ARTCRAFT. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 24 listopada 2013

Szklana Zupa

Dziś krótko, kilka ulubionych książek i mój ukochany pokoik.





Dołączam plik z darmowym planerem/organizerem, jest gotowy do wydruku .


Coś do jedzenia? Hmm, może goła baba?

W sensie bez papilotki i bez pomady i bez bitej śmietany :)


poniedziałek, 18 listopada 2013

Pow Pow Pillow


      Poniedziałek. Nowy tydzień, w moim nowym życiu. Mam dużo planów i bardzo dużo postanowień.Rozpoczynam dziś dietę. Dokładnie opracowałam jadłospis (na razie z tygodniowym wyprzedzeniem). Jeszcze dziś w wolnej chwili dopracuje zestaw ćwiczeń i aktywności fizycznych. Może w przyszłości zacznę zdradzać jakieś szczegóły, teraz najważniejsze żeby to ruszyć i przede wszystkim żeby się stosować do diety.



Muszę już pełna parą ruszyć z produkcją Kartek Bożonarodzeniowych, bo Święta tuż tuż.  Zrezygnowałam z pracy, nie mogłam już dłużej pracować w takim trybie... nie będę się rozpisywać, było wiele pozytywów, ale zdominowały je wiele aspektów, na które nie mogłam się zgodzić. Szukam pracy. Oby chociaż moje prace rękodzielnicze sie sprzedawały, to może uzbieram trochę na Święta




.








Czeka mnie dziś ciężki dzień, mam sporo trudnych spraw, trochę "biegania i załatwiania na mieście", trochę pracy umysłowej i może wieczorem uda mi się wyżyć kreatywnie. 


A co w temacie? Pow Pow Pillow. Poduszki i poduszeczki :-). 
Jesień. Jest coraz zimniej. Wszystko co jest milutkie i cieplutkie, jest jak najbardziej wskazane. Załączam kilka Pinterestowych inspiracji, na przytulne wełniane dodatki. 





źródło Pinterest









sobota, 16 listopada 2013

HOUSE TO HOME



Zmiany, zmiany, zmiany!

Nareszcie ! Przeprowadzka do nowego domku. Wszystko już prawie rozpakowane, ale jeszcze nie czuję się tu całkiem swojo. Ciągle coś przestawiam i zmieniam, szukam najlepszego miejsca.

Powoli to mieszkanko robi się udomowione.



Na zdjęciu mój, na tę chwile, ulubiony kąt w nowym domku. Styl dominujący: country cottage.

Trochę mam przez tę pakowanie, przewożenie itd zaległości. toteż wrzucę zdjęcia, które robione były już jakiś czas temu.



Spacery jesienne i gorąca herbata po powrocie to dla mnie jeden z przyjemniejszych sposobów spędzania jesiennych weekendów.












Pierwsze danie? Zupa, jadłam ją pierwszy raz całkiem niedawno, jestem w niej zakochana i to od niej zaczęłam przygodę w nowej kuchni.  Zupa już tu była, robiona przez Panią N. Teraz w moim wydaniu, trochę przekształcony przepis na potrzeby kubków smakowych K.

Zdjęcie pozostawia wiele do życzenia, zupa podobno była dopracowana perfekcyjnie.







Dużo zaległości, ale jeszcze kilka dni będę miało za mało czasu. Dziś bardziej taka fotorelacja.
























LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.